e-commerce ze smakiem

Zarejestruj się

Szymon Jan Maksymilian Odolanowski o small data vs big data

2018-02-15

"Small data vs big data - automatyzacja skoncentrowana na kliencie" to temat wykładu, który podczas Home&Food poprowadzi Szymon Jan Maksymilian Odolanowski, specjalista ds. email marketingu we FreshMail. Jak mówi prelegent, "wyzwaniem dla dzisiejszego e-mail marketera jest precyzyjne docieranie do odbiorców i klientów. Kampanie mailingowe produkują duże ilości danych. Jeżeli zatem nie chcesz zmarnować potencjału, który w nich drzemie i właściwie wykorzystać ogromne ilości bajtów to zapraszam na moje wystąpienie w ramach konferencji Home & Food."

Szymon Jan Maksymilian Odolanowski jest od lat związany ze środowiskiem sprzedażowym. We FreshMail jest dpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów oraz negocjacje handlowe. Doświadczenie zdobywał pracując m.in. na targach międzynarodowych w Paryżu i Walencji oraz sprzedając usługi kulturalne, czy programy lojalnościowe dla galerii handlowych. Absolwent Zarządzania Kulturą i Mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Prywatnie entuzjasta nowych technologii oraz łasuch uwielbiający tradycyjną kuchnie słowiańską.

FreshMail to nowoczesne narzędzie do tworzenia oraz wysyłki newsletterów i mailingów do własnej bazy klientów. Pozwala w pełni zautomatyzować budowanie listy odbiorców oraz wysyłkę newsletterów. Dodatkowo posiada wiele przydatnych funkcji, które zoptymalizują Twoją komunikację mass mailingową. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo czasu i zwiększysz efektywność swoich wysyłek.

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×