e-commerce ze smakiem

Zarejestruj się

Dominik Cisoń - wykład o instant e-commerce

2018-02-15

Dominik Cisoń, Customer Success Specialist z firmy Shoper, poprowadzi wykład pt. "Instant e-commerce - jak błyskawicznie rozkręcić sklep internetowy", podczas którego przybliży takie zagadnienia, jak:

- przygotowanie do startu w zależności od modelu sprzedaży
- na co zwrócić uwagę przed wyborem platformy (lub przeniesieniem się z innej platformy)?
- których aspektów w sklepie internetowym nie wolno przeoczyć?
- jak podzielić pracę nad sklepem internetowym w firmie?
- kiedy zacząć wykorzystywać media społecznościowe?

Dominik Cisoń na co dzień jako Customer Success Specialist planuje działania marketingowe dla e-commerce, szkoli i mentoruje klientom platformy Shoper – używanego przez kilkanaście tysięcy sklepów oprogramowania, które pozwala profesjonalnie sprzedawać przez Internet. Ceni sobie równowagę między zagadnieniami związanymi z komunikacją i psychologią klienta a silnym podłożem technicznym. Absolwent anglojęzycznego kierunku inżynieria mechatroniczna oraz marketingu internetowego na krakowskiej AGH. Fascynuje się dalekim wschodem, a w wolnych chwilach próbuje swoich sił w nauce japońskiego – kiedy tylko nie przeszkadzają mu w tym dwa urocze koty: Taiga i Aku.

Shoper to czołowy dostawca oprogramowania przeznaczonego do uruchomienia i prowadzenia sklepu internetowego. Dwukrotny laureat nagrody „Firma przyjazna klientowi”. Oprogramowanie Shoper jest dostępne w modelu abonamentowym (software as a service) i własnościowym (licencja samodzielna). Trzykrotnie wyróżnione nagrodą Ekomers dla Najlepszej Platformy Sklepowej (2012, 2013, 2014) i dwukrotnie – w 2014 i 2015 r. – tytułem „Dobra Marka”. Z aplikacji Shoper korzysta obecnie ponad 10 tys. sklepów online, od mikroprzedsiębiorców po duże firmy handlowe działające zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej.

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×