e-commerce ze smakiem

Zarejestruj się

O roli SMS-ów w branży H&F opowie Edyta Godziek

2018-02-15

Podczas Home&Food będziemy mogli posłuchać wykładu Edyty Godziek, Marketing & PR Managera w firmie SerwerSMS.pl, pt. "Jest pysznie?! SMS od Ciebie skutecznie powie o tym światu!"

Z najnowszych badań wynika, że potencjał SMS-a zostaje dostrzeżony przez coraz większą ilość przedsiębiorców? Dlaczego? Bo SMS działa i sprawdza się praktycznie w każdej branży. Jak można go zatem wykorzystać w branży H&F? Jak za pomocą krótkiej wiadomości sprzedać więcej i zbudować lojalność? Odpowiedzi usłyszycie podczas prezentacji SerwerSMS.pl

Edyta Godziek jest od wielu lat związana z PR- em i marketingiem oraz z nowymi technologiami i rozwiązaniami e-commerce. W SerwerSMS.pl zaczynała jako Content Marketing Manager, by na chwilę obecną piastować obowiązki PR & Marketing Managera, odpowiadając między innymi za komunikację związaną z wdrażanymi nowymi technologiami czy edukację klientów w zakresie nowych rozwiązań. Budowanie pozytywnych i dobry relacji to jedna z jej wielu pasji. Wielbicielka rozwiązań niesztampowych i oryginalnych.

Platforma SerwerSMS.pl powstała w 2003 roku. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań informatycznych oraz skutecznej obsłudze klienta jest liderem w swojej branży. Obecnie z usług platformy korzysta kilkadziesiąt tysięcy klientów. SerwerSMS.pl to jedyna platforma komunikacji SMS, MMS,VMS dostępna na wszystkie urządzenia. Platforma SerwerSMS.pl dostarcza skuteczne narzędzie marketingu mobilnego, pozwalające na prowadzenie profesjonalnej komunikacji w biznesie, przez instytucje publiczne oraz w obszarze B2C. SerwerSMS.pl umożliwia m.in. realizację kampanii mobile i mikropłatności – masową wysyłkę SMS, MMS, VMS, odbiór SMS-ów i MMSów, pobieranie opłat przez SMS za artykuły na stronach www, dostęp do strony. SerwerSMS.pl jest liderem w swojej branży. Świadczą o tym otrzymane certyfikaty oraz wyróżnienia m.in LIDERA RYNKU 2012. Od 2008 roku Platforma SerwerSMS.pl nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma ( Złoty Certyfikat Rzetelności ), a od 2012 roku jest również członkiem Kapituły Złotych Certyfikatów Rzetelności.

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×