e-commerce ze smakiem

Zarejestruj się

E-commerce nowej generacji

2018-02-20

Dzisiaj e-commerce to nie tylko sprzedaż produktów w sklepie internetowym, to ciągle rodzące się nowe koncepcje i testowanie ich skuteczności. To przekraczanie oczekiwań klientów, budowanie z nimi więzi, dostarczenie im wyjątkowych doznań, a w przypadku klientów biznesowych ułatwienie im interakcji z firmą. Natomiast firmy korzystające z systemów e-commerce nowej generacji zyskują na automatyzacji procesów i optymalizacji obsługi klienta. O "E-commerce nowej generacji" opowiedzą podczas Home&Food Igor Czajkowski oraz Maciej Synoradzki z firmy 2ClickShop.

Igor Czajkowski, General Manager: W branży e-commerce od 1999 roku. Przez 13 lat prowadził własny sklep internetowy, w którym wdrażał wizjonerskie rozwiązania, doprowadzając to przedsięwzięcie do pozycji lidera w Polsce.

Ma 11-letnie, korporacyjne doświadczenie w zarządzaniu projektami, marketingu i rozwoju produktu, ale również doświadczenie w małym startupie i wprowadzaniu nowego narzędzia marketingowego na Polski rynek. Pasjonat e-commerce, a w szczególności połączeń na styku growth hackingu, marketingu, użyteczności, psychologii behawioralnej i optymalizacji obsługi klienta. Dzisiaj skupia się na rozwoju dedykowanej, innowacyjnej platformy e-commerce dla B2C i B2B - 2ClickShop.

Maciej Synoradzki, Key Account Manager: Praktyk wdrożeń e-commerce, od kilkunastu lat jest częścią zespołu agencji interaktywnej i software house Trol InterMedia, producenta i dostawcy rozwiązania e-commerce B2C/B2B 2ClickShop. Wspiera firmy i marki w wyborze optymalnych rozwiązań budujących przewagę rynkową w oparciu o filozofię omnichannel. Skala i różnorodność dotychczas zrealizowanych projektów pozwala na szybką analizę, rekomendację innowacyjnych rozwiązań które automatyzują procesy biznesowe oraz zapewniają kompleksowość i spójność komunikacji.

2ClickShop to dedykowana platforma e-commerce B2C i B2B automatyzująca sprzedaż wielokanałową, zintegrowana z systemami magazynowymi oraz systemami klasy ERP w czasie rzeczywistym. 2ClickShop posiada setki modułów oraz integracji, które są indywidualnie wdrażane, zgodnie z potrzebami klientów. Platforma e-commerce 2ClickShop to jedyne na rynku rozwiązanie, zapewniające tak dużą elastyczność opartą o unikalne połączenie funkcjonalności systemów (PIM - system zarządzania informacją o produkcie, CMS - system zarządzania treścią, e-commerce B2C, e-commerce B2B, e-mail marketing) oraz opieki autorskiego zespołu wdrożeniowego.

Serwis używa plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich użycie. ×